Stroomi Surfiklubi

Kirjutatud 14/09/2016

_MG_5347Lõpuks sai see kauaoodatud surfiklubi avatud ja tõsi küll, homsest juba selleks hooajaks ka suletud, vähemalt ametlikult…

Vabandust kõikide ees, kes avamis-ja lõpupidu ootasid, suvi lihtsalt libises sõrmede vahelt ja kuigi plaane oli väga palju, on ikkagi hea meel  nendegi plaanide üle, mis teoks said.

Kuigi hakkasime Markoga mõtet Stroomi Surfiklubist mõlgutama juba eelmisel kevadel, siis lõpliku otsuse tegime sel kevadel Tarifal, kui “nurgakivi” ära ostsime. See pisike armas suveniir-nagi  ripub nüüd kohviautomaadi kohal seinal.

Lepingule Linnavalitsusega kirjutasime alla alles 20ndal juunil, “ehitustööd” võtsid ka oma aja ja nii me saimegi klubi avada alles juuni lõpus. Aitähh kõigile, kes klubi ehitamisel kaasa lõid!

Esimesi “vilju” saime nautida juba peale jaanipäeva, kui tegime fotosessiooni Merilin Taimre aka Paljas Porgandiga.  Tauri Liivi imelised fotod ja video päikeseloojangu SUP sessioonist on veel tänaseni meie hittfotod Facebooki lehel.  Sellised päikeseloojangud said juulikuus meie igaõhtusteks kaaslasteks. Uskuge või mitte, aga isegi kui terve päeva sadas vihma, siis päikeseloojangu ajaks andsid pilved päikesele võidu ja meie SUP-matkalised said nautida lummava valgusega kvaliteetaega merel.

Kuigi me avasime surfiklubi, mille suunitlus on nii lohele kui SUP-le, oli sel hooajal esiplaanil SUP.  Õnneks ei unustanud Tuulevana meid päris ära ja saime ka mõned väga luksuslikud lohesurfi päevad oma märkmetesse kirja. Sest kui Stroomis puhub loodetuul, siis on paremat kohta Tallinna lähistel võimatu leida. Sile ja pikalt madal vesi ning ühtlane tuul teevad lohesurfi õppimise ja harrastamise luksuslikuks. Edelatuulega seevastu kolin ma endiselt oma õpilastega Pärnusse, sest seal on nende progress märgatav.  Mis saaks õpetajat rohkem rõõmustada kui õnnelik õpilane.

Kuigi meil oli palju armsaid abilisi, siis erilised tänud lähevad meie matkajuhile Martinile, kes oli meie klubi hingeks ja Sandrale, kes viis läbi võrratuid joogatunde SUP-i laudadel.  Suured suured tänud ka kõikidele meie klientidele ja VIP klient Riinale,  sest ilma Teieta poleks meil midagi teha!

Sügiseks soovime kõikidele palju palju tuult! Kes ikka isu täis ei saa surfata, see on oodatud meiega talvisele surfitripile Keeniasse, teistega kohtume jälle kevadel Stroomis!

 

Kristi ja Marko

 

 


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/data/kiteboarding.ee:/usr/share/php) in /data/kiteboarding.ee/subdomains/www/kristis/wp-includes/functions.php on line 2124