Kui soovid oma ettevõtte töötajaid motiveerida, arendada nende meeskonnatööd või mõnda tähtsat sündmust tähistada, siis on meil Sulle pakkuda midagi, mis igaühel silmad särama lööb.

grupikoolitused ettevõtetele SUP matk

SUP matk

Lohesurf ja SUP ehk aerusurf on kogu maailmas kõige kiiremini kasvava harrastajate arvuga veespordialad ja sobivad suurepäraselt  Eesti oludesse. Korraldame firmaürituste raames lohesurfi koolitusi vees ja lumel ning aerusurfikoolitusi ja –matku kevadest sügiseni.

On need siis firma suve- või talvepäevad, meeskonnatöö koolitus või hoopis kellegi sünnipäev, siis meie hoolitseme selle eest, et kohale tulnud kolleegid/sõbrad/pereliikmed saaksid väljaspool tavakeskkonda lõõgastudes, nautida aktiivset puhkust.

 

 

lohesurf grupikoolitused ettevõtetele

Lohesurfi koolitus

Üritusi viime läbi teie soovitud paigas üle Eesti ja vajadusel ka välismaal.

Ürituste läbiviimiseks on teie käsutuses kvaliteetne surfivarustus, kogenud ja rõõmsameelsed instruktorid ning suvel võimalus kasutada Stroomi Surfiklubi  kohviautomaati, külmikut, suurt telki, terassi. Sügisest kevadeni on meil pakkuda termosed kuumade jookide jaoks.

Konkreetse pakkumise saamiseks saada meile palun info, millist üritust soovid korraldada, osalejate arv ja soovitud asukoht kristi@kiteboarding.ee


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/data/kiteboarding.ee:/usr/share/php) in /data/kiteboarding.ee/subdomains/www/kristis/wp-includes/functions.php on line 2124