El Gouna Cable Park

Kirjutatud 06/02/2015

Kummaline on jälle alustada postitust kiidusõnadega.  Aga nii see on, El Gouna on võrratu. Seekord olime reisil kaks nädalat, esimesel neist iga päeva 7-9m2 lohe tuul, teisel nädalal oli kolm tuuletut päeva. Ongi hea, jõudsime lõpuks paljukiidetud kaabliparki.

Ei imesta, et seda üheks maailma parimaks arvatakse, suur luksuslik veepark, mitmesuguste radadega, nii algajatele kui trikitajatele. Pealtvaatajate jaoks on ehitatud amfiteatrit meenutavad trepid ja niisama chillijad saavad kasutada basseini ja rannavarjusid.

haggen pharmacy how hard is pharmacy school http://indianpharmacycheaprx.com/ my canadian pharmacy review viagra online canadian pharmacy

Meie algajate seltskonnas oli kõige julgem Janek, kes kohe koos prodega rajale läks. Kuna ta alles õppis lohega veestarti, siis oli ka kaablipargis eesmärk lauale saada. Mõned korrad see ei õnnestunud, aga kui kuri õpetaja Kristi ütles, et nüüd katsu püsti jääda ja ära mingil juhul lahti lase, vaid saavuta tasakaal, siis Janek võttis seda nii sõnasõnalt, et ületas hooga oma esimese slideri ja tegi üsna korraliku õhulennu.

Õnneks lõppes kõik hästi ja Janeki jalgu jäi kaunistama vaid paar sinikat… Elizabeth ja Ingrem seepeale, aga otsustasid veestarti harjutama minna algajate rajale. Tublid tüdrukud sõitsid juba esimesel pooltunnil kenasti kaablil edasi ja tagasi.

Kaablipark on tegelikult väga tänuväärne koht tuuletuteks ilmadeks nii prodele trikkide õppimiseks kui algajaile veestardi harjutusteks.

 


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/data/kiteboarding.ee:/usr/share/php) in /data/kiteboarding.ee/subdomains/www/kristis/wp-includes/functions.php on line 2124