Capital of the kiteboarding

Kirjutatud 26/05/2015

Midagi ei ole teha, capital of the kiteboarding, on konkurentsitult Pärnu.  Kui vähegi võimalik, siis veedaksin Pärnus terve suve. Kes käinud, teavad, kuidas jääb hinge kriipima, kui pead autole hääled sisse lööma, aga tuul puhub edasi kui pöörane.

Mis seal siis nii erilist on? Esiteks puhub Pärnus päevade viisi ühtlane tugev edelatuul ja rand on kilomeetreid pikk, nii et ruumi jätkub kõigile, ka neile, kes alles oma esimesi püüdlikke harjutusi lauale saamiseks teevad. Teiseks on merevesi  poole soem kui põhjarannikul. Kolmandaks on seal Lehe kohvik, kus takuste juuste ja liivaste jalgade pärast keegi Sulle viltu ei vaata ja peale mitut tundi surfamist, saab maailma parima kastmega päevaprae.

Väike tõrvatilk meepotti on võibolla kohalik vanahärra, kes Raekülas lohetajaid ragulkaga hirmutamas käib, aga küll temagi varsti taipab, et lohesurf tuli, et jääda :)

 

 


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/data/kiteboarding.ee:/usr/share/php) in /data/kiteboarding.ee/subdomains/www/kristis/wp-includes/functions.php on line 2124