Actividades_11Tarifa on Euroopa kõige tuulisem paik ja väga armastatud reisisiht lohe-ja purjelaudurite jaoks.
Tarifal puhub tuul aastaringselt kahest suunast. Merelt puhuvat rahulikumat tuult nimetatakse Ponienteks ja mägedest puhuvat väga tugevat tuult Levanteks. Kui Poniente jääb 6-10m/s, siis Levante puhangud võivad ulatuda üle 30 m/s. Tarifa teeb eriliseks see, et liivarannad laiuvad kilomeetrite pikkuselt ja surfiolud on väga erinevad, leiab nii sileda veega laguune, kui ka väga suuri laineid. Kui Tarifal on tuul liiga tugev, siis viime Teid mõnikümmend kilomeetrit eemal asuvatesse randadesse, kus tuul on vaiksem.
Seekordses laagris on meil kaasas jooagaõpetaja ja energiatöö praktik Sandra Sikk.
Hommikuid alustame Sandra juhendamisel joogatreeninguga, päeval paneme rõhku lohesurfile ja õhtud veedame vesteldes tasakaalustatud elustiilist. Soovijad saavad nautida lihaspingeid vabastavat massaži.
Ühe öö veedame imekaunites liivadüünides, kus mediteerime kuu valgel. Ülejäänud öödeks on meie kasutuses kõigi mugavustega maja, kus saame vastavalt oma soovidele ise tervisliku toidu valmistada ja head veini juua.
Ilm Tarifal on mais nagu meie suvi, reisile tuleks kaasa pakkida 4/3 kalipso, joogapüksid, T-särgid, shortsid, tuulejope ja teksad, magamiskott.
Tarifa on tuntud oma väga ilusa vanalinna poolest. Surfikohvikuid ja surfipoekesi on rohkem kui ühel reisil külastada jõuaks.

Laager toimub 30april.-15. mail. Ühe nädalase laagri hind on 500 EUR, kahenädalase laagri hind 990 EUR.
Hind sisaldab;

*transfeer Malaga-Tarifa-Malaga
*majutus kõigi mugavustega majas (basseiniga townhous, rand
2 minuti, keskus 15 minuti jalutuskäigu kaugusel)
*rendiauto koos juhiga
*viis juhendatud joogatundi
*kuuvalge meditatsioon ja ööbimine liivadüünides
*IKO instruktori abi ja nõuanded rannas

Lisatasu eest;
*lohesurfi koolitus nullist
*lainesurfi koolitus
*massaazh
NB! Laagri hind ei sisalda lennupileteid
Kui soovid rohkem infot, siis kirjuta palun kristi@kiteboarding.ee.


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/data/kiteboarding.ee:/usr/share/php) in /data/kiteboarding.ee/subdomains/www/kristis/wp-includes/functions.php on line 2124